پایان‌نامه و مقاله

مشاوره

به دلایل مختلف در بسیاری از موارد، انجام پروژه های دانشگاهی برای دانشجویان کاری مشکل است. دانشجویان که هنوز واحد درسی را به طور کامل به پایان نرسانده اند و تسلط کامل بر موضوع درس ندارند، با یک پروژه درسی که در بسیاری موارد هم دارای نقاط مبهم و غیرشفاف است روبرو می شوند. پروژه ای که بخش مهمی از نمره پایانی آنها را تشکیل می دهد. تمام این موارد باعث می شود، در چنین شرایطی برخی از دانشجویان علی رغم تسلط نسبی بر محتوای درس، در انجام پروژه های دانشگاهی با مشکل روبرو شوند.

از این رو دپارتمان پژوهشی شرکت تسکو، خدمتی مشاوره ای را به دانشجویان رشته های مدیریت و صنایع در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد با اهداف زیر ارائه می‌کند:

  • کمک به دانشجو در جهت بهره گیری از آموخته های خود به صورت عملی درپروژه های درسی
  • همکاری با دانشجو در جهت انجام پروژه های درسی با بالاترین کیفیت و رویکردی کاربردی
  • در اختیار قرار دادن پروژه های مشابه به منظور الگوگیری و هدایت در مسیر انجام پروژه
  • راهنمایی و انجام بخشهای مشکل  و غیرشفاف پروژه های درسی برای دانشجو

  در واقع یک مشاوره آموزشی و تخصصی در جهت انجام پروژه های دانشگاهی در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد تمام گرایشهای مدیریت را به شما ارائه خواهیم داد، که در آن ضمن انجام پروژه های دانشگاهی با بهترین کیفیت و کسب بهترین نمرات، بر توانایی شما به منظور استفاده از تئوری در عمل نیز افزوده شده است.

 خدمات مشاوره ای دپارتمان به شرح زیر می‌باشد:

مدیریت استراتژیک، مدیریت بازاریابی، مدیریت مالی، پول، ارز و بانکداری، مدیریت رفتاری سازمانی – مدیریت منابع انسانی، تحقیق و توسعه بازار، تحقیق در عملیات، اقتصاد خرد و کلان، سیستم های اطلاعاتی در مدیریت، تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم، سیستم‌های مدیریتی، مهندسی کیفیت، نگهداری و تعمیرات، برنامه‌ریزی تولید، مدیریت دانش

اگر تنها نیاز به راهنمایی دارید و اقداماتی نظیر انتخاب موضوع، معرفی مقاله و … مد نظرتان هست، بهتر است از سرویس پرسش و پاسخ (قسمت بالا) استفاده فرمایید. اما اگر ترجیح می دهید همکاران ما در اجرای پروژه اقدام عملی انجام دهند و فقط به مشاوره و هدایت اکتفا نکنند، فرم زیر را تکمیل و پس از ارسال به ایمیل با شماره تلفن 33365122(041) تماس حاصل فرمایند.