تجاری سازی محصولات و خدمات

مشاوره

کاتولوگ شرکت تسکو

B12_HOMEPAGE_COVER_SUB

بی اغراق یکی از پیچیده ترین مراحل نوآوری، مرحله انتقال یافته‌های تحقیقاتی به عرصه بازار و تولید است که با عنوان «انتقال فناوری از تحقیقات به تولید» شناخته می‌شود. واقعیت این است که هیچ الگوی قطعی و عمومی در این زمینه وجود ندارد. فرایند تجاری‌سازی فناوری‌های جدید، فرایندی پیچیده، نامنظم و تصادفی است و برای هر فناوری جدید مشکلات و ویژگی‌های خاص خود را دارد.

تجاری‌سازی موفق فناوری حداقل نیازمند به تقاضای کافی، برتری بالقوه فناوری برای پاسخگویی به آن تقاضا و یک سازمان یا فرد کارآفرین با منابع و توانمندی‌های مدیریتی و بازاریابی مناسب برای تحویل محصول نهایی به بازار است. یکی از مهم‌ترین ارکان فرایند تجاری سازی فناوری، بازاریابی فناوری است. بازاریابی فناوری از نوع بازاریابی تعاملی است، بدین معنی که کیفیت فناوری تا حد زیادی به کیفیت تعامل فروشنده و خریدار بستگی دارد.

شرکت‌های دانش‌بنیان به دلیل نوپا بودن به‌جز مساله تامین مالی، با مشکلات دیگری همچون نداشتن تجربه، دسترسی نداشتن به بازار مناسب برای محصولات خود، نبود امکان استفاده از خدمات بانکی همچون ضمانت نامه و … دست و پنجه نرم می‌کنند. شرکت تسکو برای رفع این مشکلات خدمات متعددی ارائه می‌نماید. از جمله این خدمات، بازاریابی محصولات دانش‌بنیان است.
 
دسترسی به بازارهای داخلی و خارجی آرزوی هر شرکت تازه تاسیس است. شرکت‌های نوپای دانش‌بنیان عموماً ارتباط چندانی با بازار محصول خود نداشته و صرفاً مقوله تولید و امکان‌پذیری آن مدنظر ایشان بوده است. شرکت تسکو با بروزکردن استراتژی‌های تجاری‌سازی و بازاریابی به شرکت‌ها برای تجاری‌سازی محصولات کمک می‌کند و با ارائه خدمات تخصصی مختلف، این امکان را دارد تا ضمن ارائه مشاوره بازاریابی به شرکت‌های نوپا، خدمات بازارسازی و جلب مشتریان جدید برای محصولات و خدمات این شرکت‌ها را نیز با همکاری مشاوران بازاریاب خود انجام دهد.
 
همچنین شرکت تسکو با استفاده از بستر فضای مجازی، برای تسهیل راه‌اندازی وبگاه شرکت‌های طرف قرارداد خود و معرفی محصولات و خدمات تخصصی قابل ارائه‌شان اقدام کرده تا ضمن ارائه توانمندی‌ها و ظرفیت‌های موجود به بازارهای هدف، نیازمندی‌های تخصصی آن بازارها را شناسایی کند و ارتباط سازنده و پایداری را بین صنایع و بازارهای هدف و شرکت‌های دانش بنیان بوجود آورد.
 

جهت مشاوره در حوزه تجاری‌سازی محصولات و خدمات با ما تماس حاصل فرمایید.

آدرس: تبریز، خیابان شریعتی جنوبی، ابتدای بارون آواک، ساختمان آواک، طبقه ۴

شماره تماس همراه: ۰۹۱۴۷۶۴۳۳۰۴ (مهندس سعید رضایی)

تلفن:   ۳۵۵۳۲۹۱۶-۰۴۱ (شرکت تسکو)

ایمیل جهت ارسال فایل‌: Manager@tassco.org