سمینار آموزشی کنترل کیفیت

کنترل-کیفیت

سمینار آموزشی کنترل کیفیت

لازمه تولید انبوه در کارخانه های مواد غذایی برخوردار بودن فراورده از کیفیت ثابت و مطلوب است که بر سه اصل زیر استوار است :
الف) دانش فنی در تدارک آنچه مورد نیاز تولید است.
ب) فعالیت های مهندسی برای به مرحله اجرا درآوردن اطلاعاتی که از مرحله اول یعنی جمع آوری اطلاعات علمی حاصل شده و به عبارت دیگر گزینش صحیح سیستم ها و ماشین آلات برای تولید هر فرآورده در بهترین شرایط ممکن است.
ج) مدیریت صحیح در هماهنگی امور مربوط به تولید که مهمترین نقش را برعهده دارد و سیستم های جدید آن بویژه در صنایع غذایی در بسیاری از کشورهای پیشرفته طراحی و بمورد اجرا گذاشته شده است.

اصول کنترل کیفیت : این سه اصل رابطه تنگاتنگی با یکدیگر دارند و فقدان یا ضعف یکی ، کارآیی دیگری را تحت تأثیر قرار میدهد بوسیله این عوامل می توان ویژگی های کمی و کیفی یک فرآورده یا ماده اولیه ، یا سرویس ، یا ابزار را از پیش تعیین نموده و آنها را با ویژگیهای مورد نظر تطبیق داد و با در دست داشتن این ویژگی ها می توان هنگام گزینش مواد اولیه ، ماشین ها ، سرویس ها و خدمات ، آنها را ملاک سنجش و گزینش قرارداد و در موارد عدم حصول ویژگی ها ، نسبت به رد یا تعدیل امکانات و محصول اقدام نمود.

هدف دوره: آشنایی مخاطبان با اصول کنترل کیفیت و ایمنی غذا  و صیانت از سلامت محصول ومصرف کننده در جهت ارتقاء سطح کیفی زندگی و بهداشت جامعه.

زمان برگزاری سمینار: ۹۴/۸/۱۰ روز یک‌شنبه

مکان برگزاری سمینار: تبریز، خیابان ارتش جنوبی، ساختمان اداره کل پست، طبقه چهارم، اتاق کنفرانس انجمن مبلمان چوبی تبریز

میزان سرمایه‌گذاری شما در این سمینار آموزشی: ۲۰۰۰۰۰ ریال (بیست هزار تومان)

(این سمینار آموزشی با حمایت شرکت شهرک‌های صنعتی استان آذربایجان‌شرقی برگزار خواهد شد.)

گواهی‌نامه: برای شرکت کنندگان در این سمینار گواهی‌نامه معتبر به صورت مشترک صادر خواهد گردید

نحوه ثبت‌نام:

  1. تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام به ایمیل info@tassco.org، پرداخت وجه ثبت‌نام به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۸۱۱۷۷۰۹۸ و تماس با واحد آموزش شرکت تسکو (۳۳۳۶۳۷۰۰-۰۴۱)
  2. ثبت‌نام به صورت آنلاین ‌از طریق لینک زیر


گواهی‌نامه: برای شرکت کنندگان این سمینار گواهی‌نامه معتبر به صورت مشترک صادر خواهد گردید

مدرس این سمینار: جناب آقای مهندس اسلامیان

photo_2015-10-12_14-27-19

تخصص

 

سوابق

 

قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.